- - Elsen Pro, Princ1 - Sekret (Tiktok Remix)

Elsen Pro, Princ1 - Sekret (Tiktok Remix)

Elsen Pro, Princ1 - Sekret (Tiktok Remix)
  • Формат: mp3
  • Размер: 8.4 МБ
  • Длительность: 3:39
  • Качество: 320 kbps
  • Дата релиза: 14 ноябрь 2022
Слушать онлайн
Elsen Pro, Princ1 - Sekret (Tiktok Remix)
Скачать песню Elsen Pro, Princ1 - Sekret (Tiktok Remix) с качеством 320 kbps, размер файла 8.4 мб и длительностью mp3 3:39 бесплатно
Текст песни Elsen Pro, Princ1 - Sekret (Tiktok Remix)
Sekretet e mia me kon tjeter ai i ki nda ti a i ki nda
mkan than ja ki nis mallit se spo duron mo

jo me ty ty ty skisha dasht mu nda
ty ty ty po du prap met pa
kaj kaj kaj loti osht tu tha
ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+

A NGA COLEMBIA A NGA COLEMBIA ti je
je shum doz e fort je shum doy e fort
o bobo o bobo sa mki deh
je fik e spo ndezesh ma
hade ndezi pak
se veq un kom qelsin e zemres tane
edi qe jam qun haram po sta boj haram
athu koha mmenjen po ta ndrron

ko koht e fundit ja ka nis nis
luksi met pelqy ty
edhe me menja tu ka rrit
gjynaf qe u ndam gjynaf qe u ndam
dhe shqonia per ne u merzit

Sekretet e mia me kon tjeter ai i ki nda ti a i ki nda
mkan than ja ki nis mallit se spo duron mo

jo me ty ty ty skisha dasht mu nda
ty ty ty po du prap met pa
kaj kaj kaj loti osht tu tha
ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+

tok e toke doren hade me mu toke
mos na bo si qytetare un maloke ti maloke
qe kur tkom pa heren e par ja ka nis ni dhimbje koke
une edi ti nuk je bar po ti qenke kile drroge

athu bon mem harru bon mem harru
bon mem harru ti mu
trrupin a bon me e lshu a bon me e lshu
se je bo drrog